Fajn Rock Music : Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music
super zahraniční a český rock od 70. let po nejžhavější novinky
od rock-popu po nejostřejší metal a punk
právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

jiné možnosti streamu

NOVINKY VE VYSÍLÁNÍ

ZAHRANIČNÍ:

ROGER WATERS, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, THE UNITY
SWITCHFOOT, THE FERRYMEN, WORLD WAR ME, GREEN DAY
CHEAP TRICK, MR.BIG, ROBERT PLANT, FOO FIGHTERS, ALICE COOPER

 

ČESKÉ:

MONNA, FÉNIX, ELIZABETH, SAVE THE EMOTION, M3TA, MARRY B
KLASICKEJ POSTUP, FEWER OWLS, MOTORBAND, ALŽBĚTA
 

NOVÁ ČESKÁ ROCKOVÁ CD

NOVINKY

23/09/2017

​ROCK MUSIC 718

​ROCK MUSIC 718

Hosté dalšího pokračování: WATCH THIS! - hard rock - Brno, BORDO - folk rock Mělník, ENOLA GAY - rock-metal - Mladá Boleslav.
Nenechte si ujít ve čtvrtek 28.9. od 18 hod. na Rádio Fajn Rock Music a dále od úterý 26.9. na dalších rádiích

22/09/2017

FMX GLADIATOR GAMES 2017

FMX GLADIATOR GAMES 2017

V roce 2017 opět posuneme hranice možného. Zvuk motorů, adrenalin v krvi a našlápnutá atmosféra. 17. ročník nejstarší FMX akce v Evropě se uskuteční 4. listopadu v pražské O2 areně. Ta se opět zachvěje v základech. Největší freestyle motokrosový svátek tradičně přiveze do Prahy špičky světové scény FMX, které do gladiátorských klání povedou čtyři kapitáni. Na diváky čeká strhující show, motorky, sněžné skútry, létající auto, a další překvapení. Zájemcům bude umožněna návštěva zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Organizátoři opět připraví speciální set up dopadů (do kříže) a show založenou na tradici gladiátorských her.
Vstupenky zde

21/09/2017

TICHÁ DOHODA - nové album - Hlasitá revoluce

TICHÁ DOHODA - nové album - Hlasitá revoluce

Nové album Tiché dohody vycház 6. října. "Hlasitá revoluce" je nejen název CD, ale je to i úvodní skladba, která oslavuje ikony kytarové scény 60.-90. let a je věnována především detroitským zakladatelům tvrdého rocku a punku MC5.
Skupina zároveň zveřejnila krátký střihový dokument, který přináší samotnou titulní píseň a osvětluje původ názvu alba. Vedle singlových písní Planeta opic a Zakázaný slova najdete na albu dalších 8 nových původních skladeb.
Spolu s vydáním alba skupina rovněž zveřejní videoklip ke skladbě „Oni už zapomněli“, který bude mít sbou celorepublikovou televizní premiéru v říjnovém dílu TV ROCKPARÁDY na televizích Rebel 2 a V1.
TICHÁ DOHODA aktuálně: Dan Šustr – zakladatel skupiny, kytary, zpěv, Zuzana "Winter" Vintrová – zpěv, kytary, Michal „Sherry“ Šerák – basa a Pavel Attel – bicí.

13/09/2017

ELIZABETH - debut CD

ELIZABETH - debut CD

Rock-popová ELIZABETH z Milevska vydává debutové CD s názvem "Všechno je jinak". Píseň "Časovaná bomba", kterou můžete slyšet ode dneška ve vysoké rotaci vysílání Rádio Fajn Rock Music, nazpívala s leaderem skupiny, Pepou Kašparem ( zakladatelem festivalu Přeštěnice ) známá rockerka Sabina Křováková. 

08/09/2017

ALŽBĚTA - nové CD

ALŽBĚTA - nové CD

Classic metalová pětka ALŽBĚTA, pocházející z Nového Bydžova vydává ke svému dvacátému výročí vzniku třetí řadové album s názvem "Zastavte kolotoč". Píseň "Poprvé" můžete slyšet od zítra ve vysoké rotaci vysílání Rádio Fajn Rock Music.

PARTNEŘI RÁDIA
FAJN ROCK MUSIC

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
WATCH THIS! - více
BORDO - více
ENOLA GAY - více
od 3.10.2017:
DUTY FREE - více
DILATED - více
TOXIC AREA - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více